האם אפשר לשים שם קץ לעייפות הקיצונית, ללילות חסרי השינה ולמריבות עם בני הזוג בעקבות הנחירות?

האם פגישת אבחון אחת ללא עלות, תאפשר לכם לזרוק לפח את כל הטכנולוגיות המסובכות, ולשים סוף לנחירות באמצעות סד דנטלי קטן?

הצטרפו למהפכה! במקום לסבול מדום נשימתי, סיבוכים דלקתיים ונחירות – התחילו להשתמש בסד דנטלי קטן שעושה שינוי ענק ומאפשר לכם להעביר את הלילה בשקט ובביטחון.

בזמן שרבים מאיתנו מרגישים נבוכים ״להודות״ בנחירות שלנו, ומשאירים את הריבים רק לחדר המיטות… יוצא שאנחנו מתעלמים מההשלכות המסוכנות של הנושא.

רבים מאיתנו מתעוררים 4-5 פעמים בלילה לשירותים, השינה הופכת להיות טרופה, בני הזוג מספרים שלפעמים אנחנו מפסיקים לנשום ואז נוחרים חזק יותר פי כמה. אנחנו מבהילים אותם והם כועסים עלינו כי בגללנו גם הם לא ישנים. 

אנחנו קמים עייפים, אנחנו קמים עצבניים, אין לנו סבלנות ואין לנו אפילו מצב רוח לשחק עם הנכדים… זה מצב בלתי נסבל, ומי שיודע על מה מדובר מבין שאי אפשר לחיות ככה יותר.

למעשה, לפי הסטטיסטיקה של קרן השינה העולמית, כמעט גבר אחד מתוך שלושה ואישה אחת מתוך ארבעה – סובלים מנחירות בלילה. הם לא היחידים, גם בני הזוג שחולקים איתם מיטה סובלים לא פחות מהרעש הטורדני שמציק בשינה. 


נחירות הן לעיתים רבות תסמין של דום נשימה בשינה. שהנושא לא מטופל – הוא עלול להוביל להתקף לב ולאירוע מוחי. אני יודע שאלה לא החדשות הכי טובות שרובנו רוצים לשמוע, אבל זאת האמת! וחשוב לשמוע את האמת הזאת מהסיבה שיש פתרון פשוט, שקל להתרגל אליו החל מהלילה ראשון, שמסייע להפסיק את הנחירות לחלוטין.

לפתרון הזה קוראים ״סד דנטלי״!  

כיצד הסד הדנטלי עובד?

התקן או סד דנטלי הוא למעשה סוג של ״קביים״ ללסת התחתונה. הוא מונע את הנפילה של הלסת, ומשאיר את נתיב האוויר פתוח כל הלילה, וזה לא משנה אם אתם מסוג האנשים שישנים על הגב, על הבן, או על הצד. מה שיפה גם זה שהסד הדנטלי מעוצב באופן מותאם אישי עבור צורת הפה והלסת של כל לקוח בעזרת מדפסת תלת מימד. 

מה התהליך שצריך לעבור כדי שהסד הדנטלי יגרום לנו להפסיק לנחור?

כדי לעבור את התהליך ולהגיע למצב שאנחנו מפסיקים לנחור, יש כמה שלבים שצריך לעבור בדרך:

לקבוע פגישת אבחון (ללא עלות!) לאחת הקליניקות של ״לילה שקט״

להקליט את עצמכם ישנים 2-3 לילות באמצעות אפליקציית snoreclock

לא חובה - מסמכי בדיקה של מעבדת שינה, צילומי שיניים וכל תיעוד של רופאים שבדקו אתכם

להגיע לקליניקה עם תוצאות הבדיקות, הצילומים, התיעודים וההקלטות